Kto nie słyszał i „Wielkim Błękicie”? A kto zawsze marzył by doświadczyć tego na własnej skórze? Teraz jest to możliwe! Zapraszamy na szkolenie freedivingu, które po raz pierwszy odbędzie się w naszej bazie w dniach 27-31 sierpnia 2017. Poprowadzi jest instruktor freedivingu Apnea Academy i PADI Master Freediver Instructor - Agnieszka Kalska.

Co Was czeka w ramach 5-dniowego szkolenia freedivingu:
Zajęcia na lądzie:
teoria freedivingu,
ćwiczenia z technik wyrównywania ciśnienia - praktyka na sucho oraz w wodzie,
sesje oddechowe i stretchingowe (rozciągające),
sesje relaksacyjne.
Zajęcia w wodzie:
przygotowanie do nurkowania na bezdechu - wstrzymywanie oddechu w wodzie,
metody zanurzania i technika pływania w płetwach,
nurkowania przy linie techniką FIM i CWT,
elementy ratownictwa i metody asekuracji
nurkowanie rekreacyjne dla przyjemności
A ponadto wiele opowieści z życia freedivera, sztuczek i sposobów na uzyskanie relaksu głowy i ciała w chwilach wyższego stresu oraz niezapomnianych chwil pod wodą na jednym oddechu.

Biorąc udział w szkoleniu można zdobyć licencję Freediver - Apnea Academy Outdoor Freediver lub PADI Basic Freediver lub PADI Freediver*

PADI BASIC FREEDIVER cena: 850zł

PADI BASIC FREEDIVER + PADI FREEDIVER cena: 1600zł

PADI FREEDIVER cena: 1300zł

Uwaga: obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsca.

Padi Freediving kursy

Przeprowadzenie szkolenia nurkowego dla dzieci i młodzieży jest bardzo trudnym zadaniem, wie o tym nasz instruktor nurkowy i szef Bazy a Chorwacji - Sławek. Wieloletnie doświadczenie i odpowiednie podejście pedagogiczne sprawią, że Wasze pociechy będą w stanie samodzielnie obsługiwać sprzęt i nurkować jak profesjonaliści. 

Wyspa Pag, to idealne miejsce na udane wakacje. My jesteśmy o tym przekonani! Jeśli wy również chcecie zakochać się w Pagu polecamy odwiedzić przede wszystkim plaże, które zachwycą Was swoim klimatem, czystością i niepowtarzalnością. Na wyspie znajduje się sporo miejsc dzikich i mało uczęszczanych tu można liczyć na spokój i swobodę.

Copyright © 2015