Specjalne oferty indywidualne dla instruktorów i divemasterów! Jeśli należysz do którejś z wymienionych grup wiedz, że czeka na Ciebie oferta specjalna na nurkowanie w Bazie Nurkowej w Chorwacji!

 

Jeśli chcesz wiedzieć jak nurkować za darmo w Chorwacji napisz wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wskaż koniecznie swój stopień nurka i doświadczenie – napisz ile osób szkolisz, bądź ile chcesz zabrać ze sobą na wody otwarte do Chorwacji! Taka oferta się nie powtórzy! Im większa grupa nurkowa – tym większa zniżka na noclegi i nurkowanie w Bazie Nurkowej w Chorwacji!

Nurkowanie to Twoja pasja? Zanurkuj w ciepłych wodach Morza Adriatyckiego uzyskaj kwalifikacje nurkowe, certyfikat, bądź zakończ swój kurs nurkowy w ciepłych wodach! Do Bazy zapraszają nurkowi zapaleńcy – doświadczeni nurkowie i instruktorzy, którzy stworzyli Bazę na wyspie Pag z pasji do nurkowania i do ciepłych wód.

W Chorwacji możecie spodziewać się znakomitych warunków pod wodą! Temperatura wody – około 23 stopnie i przede wszystkim znakomita przejrzystość – około 30 metrów widoczności. Nurkowaniu na dużej głębokości towarzyszy uczucie unoszenia się w powietrzu. Niesamowite – niebanalne przeżycia, które możesz zafundować sobie nawet – za darmo!

Jeśli tak samo jak i my – nie możesz doczekać się nurkowania w Chorwacji – pisz koniecznie na nasz adres mailowy – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Uzgodnimy wszystkie szczegóły, porozmawiamy o warunkach i wszystkich obowiązujących zniżkach dla Ciebie!

Spędź wakacje 2016 z nami – w Chorwacji!

 

nurkowanie chorwacja diving pag

nurkowanie chorwacja diving pag2

nurkowanie chorwacja diving pag3

 

Copyright © 2015