Majówka w Chorwacji to ważny czas dla naszej Bazy Nurkowej. Pod koniec kwietnia 2016 otwieramy się w Chorwacji, tak więc Majówka jest pierwszym aktywnym czasem, podczas którego sprawdzimy się jako gospodarze. Specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne ceny i promocje dla naszych gości!

Specjalne przygotowania trwają! Już teraz dokonujemy przeglądu sprzętu nurkowego, aby żaden z elementów wypożyczonego wyposażenia Was nie zawiódł! Przeglądy automatów, sprawdzanie legalizacji butli nurkowych, czy przegląd jacketów, to dla nas standard - teraz przeznaczamy na to szczególnie dużo czasu, aby nawet najmniejszy szczegółów nie umknął naszej uwadze. Ponad to już pod koniec Marca przywieziemy nową łódź, która będzie w stanie pomieścić ponad 15 osób podczas jednego rejsu! My już nie możemy doczekać się kwietnia - a Wy? :)

Organizujemy wypoczynek w Chorwacji dla grup nurkowych, rodzin z dziećmi, czy par - dopasowujemy się do waszych potrzeb! W zależności od ilości osób, czy przybyłej grupy, dopasowujemy cenniki tak, aby były dla Was najbardziej korzystne, a specjalnie na majówkę mamy dla Was pokoje wypoczynkowe tańsze od cen w sezonie nawet o 60%!

W palnie na Majówkę w Chorwacji uwzględniliśmy nie tylko kursy (w tym podstawowy kurs nurkowy OWD PADI - który trwa 5 dni), ale również turystyczne rejsy łodzią u wybrzeży Chorwacji, narty wodne, turystykę nurkową i szkolenia dla bardziej zaawansowanych nurków! Jeśli macie ochotę na skorzystanie ze słońca na pięknej wyspie Pag - piszcie już teraz >> Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

 

 

Copyright © 2015