Kurs Advanced Open Water Diver to kolejny krok ku coraz to głębszej przygodzie! Za raz po zakończeniu kursu podstawowego możesz podnieść swoje kwalifikacje i stać się jeszcze bardziej zaawansowanym znawcom podwodnego świata! Każdy kurs nurkowania to wielkie wyzwanie i wielkie emocje, pomyśl jaką niewypowiedzianą przyjemnością byłoby zwiększanie swoich kwalifikacji tylko i wyłącznie w wodach Morza Adriatyckiego!

Przygoda z AOWD to świetny pomysł na zwiększenie atrakcyjności swojego wakacyjnego wyjazdu, a uprawnienia, które zdobędziesz dzięki kursowi przydadzą Ci się na kolejnych wyjazdach nurkowych za granicą! Szkolenie w Bazie nurkowej w Chorwacji trwa 5 dni, a nurkowania możliwe są do wyboru z brzegu, bądź z łodzi. Każdy uczestnik kursu wykonuje z nami dwa obowiązkowe nurkowania, które poprzedzamy wprowadzeniem teoretycznym jak i praktycznym przygotowaniem. Specjalne ćwiczenia na orientację w terenie, korzystanie z kompasu! Nie wpuścimy was nie przygotowanych do wody! ;)

Po nurkowniach z obowiązkowych zakresów sami wybieracie sobie jeszcze trzy nurkowania, który chcielibyście z nami przetrenować, a wśród ciekawych nurkowych perełek znajdziecie do wyboru: nurkowanie z łodzi, nurkowanie na wraku, nurkowanie nocne, nurkowanie wielopoziomowe, nurkowanie w prądzie, podwodna fotografia, doskonała pływalność, poszukiwanie i wydobywanie, podwodny przyrodnik, podwodne filmowanie, nurkowanie na wysokości. Wszystkie ze wskazanych specjalizacji to początek do spełniania swoich marzeń, wykorzystania nurkowania jako narzędzie to spełniania celów, a nie celem samym w sobie. Oznacza to również na osiągniecie pewnej dojrzałości jako nurek i dążenie do profesjonalizmu.

Po ukończeniu kursu czeka Cię wiele nowych możliwości jako nurka! Będziesz mógł nurkować do głębokości 30 metrów, jak również będzie czekała Cię możliwość dalszego rozwoju i wykonywanie wszystkich specjalizacji PADI i kursu Rescue Diver! 

Aby zacząć swoją podwodną przygodę w Chorwacji na wyższym poziomie wtajemniczenia, wystarczy, że napiszesz do nas na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i poinformujesz o terminie, jaki Cię interesuje! 

 

Dostępne terminy i ceny kursów nurkowych

 

 

 

Advanced Open Water Diver

Copyright © 2015