Centrum Nurkowe Aquamatic.pl istnieje od 18 lat. Nasza firma powstała w 1997 roku i od tego czasu działamy aktywnie w zakresie turystyki podwodnej, sprzedaży i wypożyczania sprzętu, prowadzenia kursów i specjalizacji nurkowych, jak również prowadzimy własny serwis sprzętu nurkowego. Baza Nurkowa w Chorwacji jest wynikiem ciężkiej pracy i pasji do nurkowania. Naszym priorytetem jest przede wszystkim woda. Chorwacja dysponuje niebywale czystymi i przejrzystymi wodami Morza Adriatyckiego. Pierwsze nurkowanie to przeżycie, którego się nie zapomina. Polska Baza nurkowa w Chorwacji dysponuje dwiema łodziami motorowymi. Pioner Multi 3 z silnikiem Yamaha 80, na okładzie którego może płynąć 8 osób. Drugą, nową łodzią w Metajnie jest łódź motorowa typu Conrad 900, na niej możemy przewozić  12 osób! Obie łodzie należą do szybkich, przewozimy nimi w miejsca nurkowe wokół całej wyspy Pag. Ponad to na miejscu prowadzimy kursy nurkowe OWD, czy specjalizacje nurkowe w systemie PADI pod czujnym okiem polskich instruktorów. Baza Nurkowa Aquamatic.pl dysponuje również sprężarką Bauer 250l/min i kompletnym sprzętem nurkowym dla 15 osób.

Nurkowanie to nasza pasja, a z Centrum Nurkowym Aquamtic.pl może stać się również Twoim hobby. Chorwacja stwarza niezwykle dogodne warunki dla nurków początkujących. Prowadzimy kursy nurkowania dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Spraw, aby Twoje wakacje w Chorwacji stały się wyjątkowe i pozwól sobie na odrobinę podwodnego szaleństwa!

Chorwacja czeka na Ciebie!

 

Baza nurkowa czynna jest od 30 kwietnia do 7 maja (majowy weekend) oraz od 20 maja do 1 października 2016. [Inne terminy możliwe dla grup zorganizowanych]


 

Copyright © 2015