[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”3.22″][et_pb_row _builder_version=”4.5.6″ _module_preset=”default”][et_pb_column _builder_version=”4.5.6″ _module_preset=”default” type=”4_4″][et_pb_image src=”https://divingpag.com/wp-content/uploads/2017/12/figurica_chorawcja.jpg” _builder_version=”4.5.6″ _module_preset=”default” alt=”Nurkowanie w Chorwacji – Figurica” title_text=”figurica_chorawcja” hover_enabled=”0″][/et_pb_image][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row _builder_version=”3.25″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.25″ custom_padding=”|||” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_text _builder_version=”3.27.4″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”]Chorwacja, to czysta esencja klimatu śródziemnomorskiego. Słońce, woda, pogoda i powolny, naprawdę powolny sposób bycia wszystkich Chorwatów – ten klimat jest na prawdę zaraźliwy i co ważne, jeśli go poczujesz, będziesz pewny, że właśnie w ten sposób chcesz spędzić swoje letnie wakacje! 

Raz..

Pierwszym powodem, dla którego warto przyjechać na wakacje do Chorwacji jest właśnie klimat. Każdy kraj charakteryzuje się odmiennym szczególnym właśnie dla niego klimatem, z którym można się bardzo łatwo utożsamić i z pewnością nie chodzi tu o pogodę. Chorwacja jest krajem, w którym wszystko płynie jakoś tak… wolniej. Nie wiele trzeba do szczęścia, wszyscy się spóźniają, bo czas jest pojęciem względnym. Jest to sposób na życie, który może się spodobać zwłaszcza Polakom, którzy bywają nadzwyczaj znerwicowani, wciąż się martwią… kierunek Chorwacja, to idealny cel podróży!

Dwa..

Kolejną zniewalającą wartością Chorwacji jest woda. Woda Morza Adriatyckiego, która jest ciepła, przejrzysta, czysta, i kryje w sobie prawdziwy festiwal fauny i flory. W takiej wodzie chce się siedzieć cały dzień, zwłaszcza gdy na zewnątrz panuje temperatura 30 stopni, a słońce nie oszczędzi nikogo. Woda w Chorwacji, to nie tylko miejsce, gdzie można się ochłodzić i po prostu pluskać, w Chorwacji panują znakomite warunki do uprawiania sportów wodnych, takich jak nurkowanie, żeglarstwo, serfowanie, czy narty wodne.

Trzy..

Trzecim powodem, dla którego warto wybrać się do Chorwacji, to jedzenie! Każdy kraj ma swoje tradycje i swoje produkty regionalne. Smaki Chorwacji mogą Cię pozytywnie zaskoczyć! Warzywa i owoce rozgrzane na słońcu, pierwszorzędna baranina, ryby i oczywiście regionalne trunki. Kraj, który charakteryzuje się bardzo zdrową dietą, która opiera się na produktach wyhodowanych i złowionych w najbliższym regionie. Produkty wywodzące się z najbliższych terenów, to duża wartość Chorwacji, bazowanie na lokalnych dostawcach to kolejny powód, dla którego warto w Chorwacji się pojawić. Jeśli jesteście zainteresowani Chorwacją i chcecie zwiedzać i poznawać ten kraj – śledźcie koniecznie naszego bloga, gdzie będziemy opisywać Chorwację, będziemy pisać na temat jej tradycji, ciekawostek, i o aktualnych wydarzeniach, które dzieją się w tym kraju![/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Podobne wpisy