CENNIK NURKOWANIE W CHORWACJI OFERTA REZERWUJ TERMIN ZADZWOŃ I ZANURKUJ Z NAMI DZIŚ

Polska Baza Nurkowa w Chorwacji - Aquamatic

Baza nurkowa w Chorwacji w 2020 r. czynna jest od 25 kwietnia do 2 maja (długi majowy weekend) oraz od 15 czerwca  do 4 października 2020.

Sprawdź, co piszą o nas nasi klienci

Nurkowanie to nasza pasja, a z bazą Aquamatic może stać się również Twoim hobby

Baza Nurkowa Aquamatic na wyspie Pag w Chorwacji powstała w 2000 roku. Jest ona wynikiem ogromnej pasji do nurkowania. Początkowo nurkowaliśmy w okolicach Starej Nowalii w północnej części wyspy Pag. Choć odkryliśmy tam ciekawe miejsca nurkowe, to czuliśmy podświadomie, że wyspa ukrywa przed nami coś ciekawszego. Lata intensywnej eksploracji podwodnej części wybrzeża, połączonej z rozpytywaniem miejscowych Chorwatów, zaowocowały zmianą siedziby bazy. Przenieśliśmy się do Metajny, w malowniczy rejon wyspy nazywany przez tubylców Paške Vrata. Oprócz niepowtarzalnego krajobrazu nadającego temu miejscu klimat górskiego jeziora, Paške Vrata pod wodą ukrywa zaskakujące atrakcje – podwodne góry, jaskinie, pionowe ściany schodzące do głębokości ponad czterdziestu metrów, malownicze formacje skalne, nawisy, szczeliny oraz podwodne życie, w postaci różnobarwnych koralowców, gorgonie, ośmiornic, krabów, koników morskich, ślimaków, wielu gatunków ryb. Ta różnorodność podwodnego świata sprawia, że chce się tu wracać – o czym świadczą nasi klienci, którzy od wielu lat są naszymi stałymi gośćmi.

Nasi goście dobrze oceniają naszą życzliwość i pozytywne nastawienie na indywidualne potrzeby klienta. Każdemu staramy się zapewnić miłą i przyjemną atmosferę pobytu, połączoną z profesjonalizmem organizacji turystyki podwodnej i kursów nurkowania. Nasz priorytet to Wasze bezpieczeństwo.

Chorwacja…

Chorwacja dysponuje niebywale czystymi i przejrzystymi wodami Morza Adriatyckiego. Pierwsze nurkowanie w jej wodach, to niezapomniane przeżycie. Bogata podwodna flora i fauna zachwyca. Baza nurkowa Aquamatic usytuowana jest na jednej z ciekawszych i najbardziej słonecznych chorwackich wysp – wyspie Pag.

Dysponujemy:

 • 8 osobową łodzią motorową Pioner Multi 3 z silnikiem Yamaha 80
 • 12 osobowa łódź motorowa typu Conrad 900
 • sprężarką Bauer (250 l/min)
 • kompletem butli i balastu dla 20 osób
 • mini wypożyczalnią sprzętu nurkowego
 • własnym zapleczem serwisowym

Nasza oferta to:

 • turystyka nurkowa
 • kursy nurkowe PADI: kursy podstawowe PADI OWD, kursy zaawansowane AOWD PADI, specjalizacje nurkowe w systemie PADI. Kursy prowadzone są dla dorosłych, młodzieży oraz dzieci. Wszystkie zajęcia prowadzone są pod czujnym okiem bardzo doświadczonych polskich instruktorów PADI.
 • wycieczki łodziami (również dla osób, które nie nurkują)
 • noclegi (apartamenty, pokoje)
 • atrakcyjne warunki dla centrów nurkowych, grup zorganizowanych i biur podróży

ZAPYTAJ O OFERTĘ GRUPOWĄ >> POBIERZ KATALOG PDF<<

Metajna- Chorwacja - polska baza nurkowa