Poznaj miejsca nurkowe w Chorwacji

Miejsce Nurkowe – Wyspa Pag

Chorwacja i chorwackie wyspy, to doskonała destynacja zarówno dla początkujących nurków, jak i tych o wyższych stopniach specjalizacji. Tu woda ma swój charakterystyczny kolor, dno obfituje w różnorodne formacje skalne, jaskinie, podwodne góry, a całość dopełnia bogata podwodna fauna i flora.

Wyspa Pag, to doskonałe miejsce na wakacyjny urlop, połączony z nurkowaniem.

Liczne plaże, z łatwym zejściem, znakomicie nadają się do przyjemnego nurkowania z brzegu. Wiele jednak miejsc znacznie oddalone jest jednak od brzegu, wymagają dotarcia do nich łodzią.

Jednym z ciekawszych miejsc nurkowych w okolicy jest ściana Figurica. To idealne miejsce dla nurków początkujących na atrakcyjną podwodną przygodę. Ściana Figurica, to tu nurkowie mają możliwość zobaczenia wyjątkowej podwodnej łąki z bogatą fauną – tu spotkasz liczne kałamarnice, skorupiaki, ryby.

Zapraszamy na podwodną chorwacką przygodę. Nasi podwodni przewodnicy, wybiorą i pokażą Tobie najlepsze miejsca o odpowiednim stopniu trudności.

Poznaj nasze miejsca nurkowe:

Paška Vrata  Jaskinia Golubera Wyspa Maskalic Zatoka Gaće – Uvala Gaće Mala spilja Sv. Kristofor - podwodna góra Markusze

 

Ściana Figurica Ściana biała – latarnia morska Stara Novalja