Sprawdź ceny rejsów nurkowych

Nurkowanie turystyczne z łodzi – turystyka nurkowa: gdy masz już certyfikat nurka jakiejkolwiek organizacji nurkowej: np PADI, CMAS, SSI, INTD,SDI, LOK lub innej, możesz zapisać się na nurkowanie turystyczne. Nurkowania turystyczne realizujemy codziennie wypływając łodzią w najciekawsze miejsca na wyspie Pag. Nie musisz mieć własnego sprzętu – brakujący sprzęt lub jego elementy wypożyczysz w naszej nurkowej wypożyczalni. Wybierz pakiet 10 nurkowań aby zobaczyć podwodne życie na naszym niezwykłym nurkowisku Paskie Vrata  (jaskinie, tunel, głazowiska, szczeliny, nawisy, ściany, górę podwodną oraz różnorodne gatunki ryb, kraby i ośmiornice). Głębokość wielu miejsc sięga od 5 m do 50 m, co pozwala na nurkowanie osobom będącym na różnym poziomie zaawansowania nurkowego.

Typowy plan dnia wygląda następująco:

8.00 rano otwieramy magazyn bazy, wtedy jest spokojny czas na sklarowanie sprzętu nurkowego, rozwiązanie technicznych problemów sprzętowych oraz zapakowanie sprzętu do łódki, która jest zacumowania 10 m od magazynu.

9.00 Zabieramy sprzęt nurkowy, zapasową butlę na drugie nurkowanie, wodę, wałówę i wypływamy na dwa nurkowania. Płyniemy średnio 40 min (15 min gdy płyniemy mniejszą łodzią motorową). Na nurkowania mogą płynąć z nami osoby towarzyszące – nie nurkujące. Mogą one znaleźć chwilę wypoczynku na jednej z dzikich plaż, na których możemy je zostawić lub pozostać na łodzi i rozkoszować się kąpielą bezpośrednio z niej. Możliwość płynięcia łodzią daje szansę na poznanie wyspy Pag z zupełnie innej, niedostępnej dla wszystkich strony, zapewniając niezapomniane wrażenia.

Pierwsze nurkowanie – zazwyczaj jest głębsze, w zależności od posiadanych uprawnień nurkowych i doświadczenia.

Przerwa powierzchniowa – po pierwszym nurkowaniu robimy przerwę na odpoczynek i uzupełnienie spalonych kalorii. Na dużej łodzi mamy możliwość odpoczynku również w cieniu. Zwykle trzy razy na pięć wypłynięć cumujemy przy plaży lub nabrzeżu.
Drugie nurkowanie – zwykle jest płytsze, ale to zależy od chęci nurkowych oraz siły i kierunku wiatru

Wybór miejsca nurkowego zależy od pogody, wiejących wiatrów oraz od stopnia zaawansowania nurkowego uczestników turystyki nurkowej.

Powrót – ok.14 -15.00 wracamy z nurkowania (gdy są chęci i siły to czasami zostajemy dłużej na plaży). Wypakowujemy z łodzi sprzęt, płuczemy, wieszamy aby ociekł, a następnie chowamy do magazynu na wieszaki i do skrzynek.

Dlaczego warto zarezerwować u nas nocleg:
Noclegi mieszczą się w budynku o wysokim standardzie pokoi i apartamentów, który znajduje się nad samą wodą (pierwszy rząd od morza). Jest to budynek z własną, małą plażą oraz parkingiem. Przy pomoście, w odległości zaledwie 10 m od budynku, zacumowane są nasze łodzie, więc po drodze weźmiesz sprzęt nurkowy.
Będąc na miejscu w bazie nurkowej sprawnie pomagamy rozwiązać 100% problemów!
Zapewniamy niezapomniane widoki spokojnej Metajny. A dla wszystkich szukających dodatkowych mocnych wrażeń po dniu nurkowania polecamy gorące klimaty plaży Zrce – chorwackiej Ibizy, z najlepszymi dyskotekami na wolnym powietrzu.

Mówiąc w skrócie: Po zakwaterowaniu się u nas następnego dnia wstajesz rano, jesz śniadanie, schodzisz w klapkach i kąpielówkach na dół do naszej łodzi po drodze biorąc sprzęt nurkowy. My Cię wieziemy najbardziej malowniczą morską trasą na miejsce nurkowe. Ty w tym czasie podziwiasz piękno gór schodzących bezpośrednio do morza. Nurkujemy, nikt Cię nie popędza, delektujesz się, odpoczywasz. To nie Egipt. Tutaj to Ty decydujesz jak długo nurkujesz, jak długo odpoczywasz. Drugi nur i wracamy do bazy. resztę dnia spędzasz tak jak lubisz by następnego dnia znów popłynąć z nami w niezapomniany rejs.

zapisz się na rejs nurkowy kliknij by zadzwonić i zanurkuj z nami dzisiaj